Coworking: gedeelde werkplekken vinden in België

Vind een coworkingruimte in Brussel, Antwerpen of Waver om te werken in het hart van Europa. Uw bedrijf ontwikkelen in het hart van Europa. België biedt ideale internationale verbindingen voor werknemers die vaak onderweg zijn.

  • 03/01/2023
Coworking in België - Brussel, Antwerpen en Waver

Coworking in België, in cijfers

Coworking is een snelgroeiende markt in België! Volgens de Belgian Workspace Association (BWA), verschijnt in 2005 inderdaad wat men noemt "het nieuwe werken". De groei van de vestigingen versnelde van 5 tot 10% in 5 jaar, en steeg tot 20% in de daaropvolgende jaren.

In 2020 stopte de uitzonderlijke crisis als gevolg van Covid de groei en leidde tot sluitingen van centra. Maar tegen 2021 heeft de markt zijn potentieel herwonnen en wordt nu een groei van ongeveer 20% per jaar voorspeld om tegen 2030 20-30% van de kantorenmarkt te bezetten. IN 2022 zijn er meer dan 500 centra, het dubbele van het aantal uit de eerste analyse van BWA in 2014.

45% van de Belgische werknemers vindt dat hun werk verenigbaar is met telewerken

Maar telewerken is niet voor iedereen weggelegd!

Betere productiviteit, creativiteit en meer vrijheid, de voordelen zijn talrijk!
Waarom zou u het niet doen als u een Belgische werknemer bent of gewoon op doorreis in België? Wij vertellen u alles!

COWORKing in brussel, een centrale en strategische locatie in het hart van europa

Brussel is de politieke en economische hoofdstad van de Europese Unie. Hier komen de politieke organen van Europa en de hoofdkantoren van vele internationale instellingen bijeen, evenals lobbyisten, ambassades, verenigingen en federaties. Zoveel hoofdrolspelers die het hart van Europa doen kloppen en bij wie het verstandig kan zijn om bij het opstarten van een bedrijf aan te kloppen.

Geografisch gezien is Brussel een van de steden in Europa met de beste ligging: Parijs ligt op minder dan anderhalf uur met de trein. Londen en Amsterdam liggen op 2 uur afstand. Om nog maar te zwijgen van de Brusselse luchthavens die dagelijks talrijke verbindingen bieden met de grote Europese hoofdsteden.

Brussel is een niet te missen bestemming voor Europese werknemers en een ideale locatie om uw bedrijf te ontwikkelen, zowel lokaal als internationaal!

Alle voordelen van coworking spaces in Brussel

BRUsselS : zakenwijken en strategische ligging

Dankzij haar internationale oriëntatie en centrale ligging verwelkomt de Belgische hoofdstad jonge internationale werknemers die op zoek zijn naar nieuwe beroepservaringen in het hart van Europa.

Met de vestiging van Europese instellingen en talrijke internationale bedrijven is er geen gebrek aan zakenwijken in de stad.
Dit is Multiburo niet ontgaan en wij bieden u 3 keuzeadressen in Brussel om te koeioneren wanneer u maar wilt, volgens uw behoeften:

- In de Europese wijk, waar u kunt gaan netwerken tijdens de donderdagavond afterworks op het Luxemburgplein.

- Op de Louizalaan, de meest prestigieuze verkeersader van de stad, waar u kunt samenwerken met tal van internationale bedrijven.

- En in de buurt van Gare Centrale richting Zavel, dat in het hart van de stad ligt en op 2 stappen van het Paleis van Justitie. De coworkingruimte bevindt zich op de 14e verdieping van de Zavel Toren, waar u kunt genieten van een adembenemend uitzicht over de hoofdstad.

Ondernemerschap in Vlaanderen en Wallonië

Sinds zijn oprichting in België heeft Multiburo een uitgebreid netwerk uitgebouwd van bedrijven en ondernemers in Brussel, maar ook in Vlaanderen en Wallonië.

De haven van Antwerpen is één van de grootste havens van Europa en van de wereld en vormt de belangrijkste economische activiteit van de stad en een echte toegangspoort tot Europa. Het Antwerps Multiburo ligt - letterlijk - op 2 minuten loopafstand van het centraal station. Ideaal voor coworking voor 1 uur of langer. Of om een afspraak te maken met een potentiële klant!

Wavre Nord is een industriële zone in het hart van Waals-Brabant. Multiburo bevindt zich in het centrum van een hoogtechnologisch kantorencomplex dat tal van Belgische en internationale bedrijven herbergt. Een economische activiteitszone die talrijke zakelijke mogelijkheden biedt om uw bedrijf en uw activiteiten te ontwikkelen.

Het Multiburo Netwerk

Coworking in onze Spots is ook profiteren van de expertise van onze leden en de flexibiliteit van onze abonnementen. U bent freelancer of start-up creator gevestigd in Brussel of op missie en u bent op zoek naar een comfortabele en rustige plek om te werken wanneer u maar wilt? Onze Spots zijn vrijblijvend en passen zich aan uw activiteit aan!

Wil je meer weten over onze Coworking Spots? Contacteer ons team!

er is veel gaande bij Multiburo !

Nieuwe ruimtes, evenementen, partners, voordelen, animaties... ontdek al het nieuws van het Multiburo netwerk.

Al onze nieuwigheden
Contact
Coworking in België - Brussel, Antwerpen en Waver Zwitserland
+41 (0) 22 561 84 84
Schrijf u in op onze nieuwsbrief

Dank u voor uw aanvraag!

Het is in goede handen, die van onze flexibele vastgoedadviseurs: kantoren, coworking, vergaderingen en domiciliëring.

Ons engagement: binnen 24 uur contact met u opnemen!
Onze Multiburo-adviseurs zullen u spoedig contacteren om uw aanvraag af te ronden.

Tot binnenkort op het Multiburo-netwerk!

Whoops ! Failed to submit the form, this could be from your security settings.
Don't panic, you can try again by disabling your ad blocker and reloading the page 😊

Wij hebben uw inschrijving voor onze nieuwsbrief ontvangen. Dank u en tot binnenkort !